Indelingen voetbalseizoen 2019/2020

Zaterdagvoetbal heren:

Hoofdklasse B: HZVV (Hoogeveen), DETO (Vriezenveen), sdc Putten, NSC (Nijkerk), sv Urk, Berkum (Zwolle), ACV Assen, Purmersteijn (Purmerend), Staphorst, Buitenpost, sc Genemuiden, Flevo Boys (Emmeloord), Avv Swift (Amsterdam), RKAV Volendam, De Dijk (Amsterdam), Eemdijk (Bunschoten-Spakenburg)

3e klasse A: CVVO (Lemmer), DWP (Sint-Johannesga), Heerenveense Boys, Makkum, Oeverzwaluwen (Koudum), Oudehaske, SDS (Eastterein), SVM (Marknesse), SWZ Boso Sneek, Scharnegoutum, Tonego (Luttelgeest), Heeg, vv Willemsoord, vv Workum

4e klasse A: AVC (Sexbierum), de Walde (Oudega), Delfstrahuizen, Foarut (Menaam), HJSC (Hommerts), NOK (Oudemirdum), QVC (Stavoren), sc Bolsward, sc Franeker, Creil/Bant, Sleat (Sloten), Tollebeek, Waterpoort Boys (Sneek)

5e klasse A: Bakhuizen, De Sweach (Beetsterzwaag), EBC (Oosterzee), Ens, Espel, IJVC (IJlst), Irnsum, Nagele, Boornbergum, Udiros (Nieuwehorne), Heerenveen, Woudsend

5e klasse F: Blokzijl, Borger, Erica’86, FC Assen, MSC (Meppel), NKVV (Dalerpeel), Seta (Musselkanaal), SVBS’77 (Belt-Schutsloot), Steenwijker Boys, VCG (Geesbrug), VEV (Klazienaveen), VVAK (Alteveer)

Zondagvoetbal heren:

2e klasse K: sc Emmeloord, VENO (Vollenhove), Beilen, DTD (Britsum) Dedemsvaart, Drachten, EMMS (Slagharen), Heerde, Jubbega, LAC Frisia (Leeuwarden), LSC 1890 (Sneek), Lemelerveld, Oerterp, Zuidwolde

4e klasse A: DVSV (Darp), De Blesse, Donkerbroek, Kraggenburg, Havelte, RKO (Rutten), Ruinerwold, Hoogersmilde, Smilde’94, Steenwijker Boys, Steenwijkerwold, VWC (Munnekeburen), Wacker (De Wijk), Zandhuizen

5e klasse A:  BEW (Vledder), Blankenham, Dos’63 (Linde), Giethoorn, IJhorst, Kuinre, Old Forward (Wilhelminaoord), Oosterstreek, Scheerwolde, Sport Vereent (Oldeberkoop), Uffelte, Wapserveen, Willemsoord, Diever-Wapse

Bekervoetbal heren:

Poule 95: sc Emmeloord, Go Ahead Kampen, IJVV (IJsselmuiden), sv Lelystad

Poule 100: sc Joure, FC Meppel, Olde Veste’54 (Steenwijk) en sv VENO (Vollenhove)

Groep 2 01: Blokzijl, Espel, Creil/Bant, Tonego (Luttelgeest)

Groep 2 08: Nagele, Oudehaske, Top’63 (Oppenhuizen), Urk 2

Groep 2 27: DWP (Sint Johannesga), SSS’68 (Marssum), Tollebeek, V en V’68 (Garyp)

Groep 2 28: ODV (Wijnjewoude), SVM (Marknesse), Sleat (Sloten), Udiros (Nieuwehorne)

Groep 2 35: Ens, VHK (Sint Jansklooster), VVAK (Kerkenveld), Willemsoord (za)

Groep 2 44: Flevo Boys 2 (Emmeloord), CVVO (Lemmer), EBC (Oosterzee), NOK (Oudemirdum)

Groep 3 15: De Swaech (Beetsterzwaag), Kuinre, Langweer, Surhuisterveen

Groep 3 24: Blankenham, Kraggenburg, Langezwaag, Oranje Zwart (Wanneperveen)

Groep 3 26: Black Boys (Sneek), Blauwhuis, Oosterlittens, RKO (Rutten)

Damesvoetbal:

3e klasse 2: Balk, DWP (Sint Johannesga), IJvv (IJsselmuiden), Nieuwleusen, sc Emmeloord, Meppel/Alcides, SVM (Marknesse), Staphorst, Steenwijkerwold, Tonego (Luttelgeest), Heerenveen, VVI (Idskenhuizen)

4e klasse 04: DESZ (Zwartsluis), EDON (Zwolle), Espel, Flevo Boys (Emmeloord), Go Ahead Kampen, IJVV (IJsselmuiden) 2, Olympia’28 (Hasselt), sc Rouveen, sv Zwolle, Swift’64 (Swifterbant), sv Urk, asv Dronten

5e klasse 11: De Walde (Oudega), Fc Oldemarkt, vv Lemmer, Nieuweschoot (Heerenveen), Oeverzwaluwen (Koudum), Oldeholtpade, Read Swart (De Knipe), Oudehaske/FFS (Vegelinsoord), RKO/Creil, VWC/FC Wolvega, Waterpoort Boys

Bekerindeling t/m 3e klasse

sc Emmeloord, sc Genemuiden, SVM (Marknesse), Tonego (Luttelgeest)