Muziek en Sport stopt…

Na 10 jaar stopt Muziek & Sport bij de Lokale Omroep in de Noordoostpolder.

 

Na 10 jaar op de zaterdag en 6 op de zondagmiddag, is er een einde gekomen aan de sport verslaggeving in de Noordoostpolder.
De reden voor het stoppen is de vrijwillige verplichting om elk weekend weer van de partij te zijn en dit na het genoemde aantal jaren.
Er is veel gezocht en via welk medium ook verspreid dat er nieuwe medewerkers nodig zijn om het weer te kunnen opstarten. Maar het lijkt dat dit niet meer in het huidige patroon van de mensen past.

In het programma Muziek & Sport zijn veel bijdrages geleverd van onbekende en bekende sporten. Welke hierdoor in de belangstelling kwamen te staan. Ook het live verslaan van de Zuiderzeerally, Fish Potato Run en de voetbal wedstrijden tussen Urk en Flevo Boys waren vaste terug kerende onderdelen in de jaar programmering.

 

De wedstrijden tussen Flevo Boys en Urk, met een live verslag zijn nog niet verloren. We gaan kijken of deze twee wedstrijden nog steeds uitgezonden kunnen worden.
Dit geld ook voor de interviews vanaf 2014, die bewaard zijn gebleven.

We willen deze ter beschikken stellen via een website aan de luisteraars.

 

Het team van Muziek & Sport dank een ieder die een bijdrage heeft geleverd aan het programma en het hiermee het mogelijk heeft gemaakt dat het zo lang mocht bestaan.
Voor de laatste ontwikkelingen blijf ons volgen op: muzieksport.nl.

 

Indelingen voetbalseizoen 2019/2020

Zaterdagvoetbal heren:

Hoofdklasse B: HZVV (Hoogeveen), DETO (Vriezenveen), sdc Putten, NSC (Nijkerk), sv Urk, Berkum (Zwolle), ACV Assen, Purmersteijn (Purmerend), Staphorst, Buitenpost, sc Genemuiden, Flevo Boys (Emmeloord), Avv Swift (Amsterdam), RKAV Volendam, De Dijk (Amsterdam), Eemdijk (Bunschoten-Spakenburg)

3e klasse A: CVVO (Lemmer), DWP (Sint-Johannesga), Heerenveense Boys, Makkum, Oeverzwaluwen (Koudum), Oudehaske, SDS (Eastterein), SVM (Marknesse), SWZ Boso Sneek, Scharnegoutum, Tonego (Luttelgeest), Heeg, vv Willemsoord, vv Workum

4e klasse A: AVC (Sexbierum), de Walde (Oudega), Delfstrahuizen, Foarut (Menaam), HJSC (Hommerts), NOK (Oudemirdum), QVC (Stavoren), sc Bolsward, sc Franeker, Creil/Bant, Sleat (Sloten), Tollebeek, Waterpoort Boys (Sneek)

5e klasse A: Bakhuizen, De Sweach (Beetsterzwaag), EBC (Oosterzee), Ens, Espel, IJVC (IJlst), Irnsum, Nagele, Boornbergum, Udiros (Nieuwehorne), Heerenveen, Woudsend

5e klasse F: Blokzijl, Borger, Erica’86, FC Assen, MSC (Meppel), NKVV (Dalerpeel), Seta (Musselkanaal), SVBS’77 (Belt-Schutsloot), Steenwijker Boys, VCG (Geesbrug), VEV (Klazienaveen), VVAK (Alteveer)

Zondagvoetbal heren:

2e klasse K: sc Emmeloord, VENO (Vollenhove), Beilen, DTD (Britsum) Dedemsvaart, Drachten, EMMS (Slagharen), Heerde, Jubbega, LAC Frisia (Leeuwarden), LSC 1890 (Sneek), Lemelerveld, Oerterp, Zuidwolde

4e klasse A: DVSV (Darp), De Blesse, Donkerbroek, Kraggenburg, Havelte, RKO (Rutten), Ruinerwold, Hoogersmilde, Smilde’94, Steenwijker Boys, Steenwijkerwold, VWC (Munnekeburen), Wacker (De Wijk), Zandhuizen

5e klasse A:  BEW (Vledder), Blankenham, Dos’63 (Linde), Giethoorn, IJhorst, Kuinre, Old Forward (Wilhelminaoord), Oosterstreek, Scheerwolde, Sport Vereent (Oldeberkoop), Uffelte, Wapserveen, Willemsoord, Diever-Wapse

Bekervoetbal heren:

Poule 95: sc Emmeloord, Go Ahead Kampen, IJVV (IJsselmuiden), sv Lelystad

Poule 100: sc Joure, FC Meppel, Olde Veste’54 (Steenwijk) en sv VENO (Vollenhove)

Groep 2 01: Blokzijl, Espel, Creil/Bant, Tonego (Luttelgeest)

Groep 2 08: Nagele, Oudehaske, Top’63 (Oppenhuizen), Urk 2

Groep 2 27: DWP (Sint Johannesga), SSS’68 (Marssum), Tollebeek, V en V’68 (Garyp)

Groep 2 28: ODV (Wijnjewoude), SVM (Marknesse), Sleat (Sloten), Udiros (Nieuwehorne)

Groep 2 35: Ens, VHK (Sint Jansklooster), VVAK (Kerkenveld), Willemsoord (za)

Groep 2 44: Flevo Boys 2 (Emmeloord), CVVO (Lemmer), EBC (Oosterzee), NOK (Oudemirdum)

Groep 3 15: De Swaech (Beetsterzwaag), Kuinre, Langweer, Surhuisterveen

Groep 3 24: Blankenham, Kraggenburg, Langezwaag, Oranje Zwart (Wanneperveen)

Groep 3 26: Black Boys (Sneek), Blauwhuis, Oosterlittens, RKO (Rutten)

Damesvoetbal:

3e klasse 2: Balk, DWP (Sint Johannesga), IJvv (IJsselmuiden), Nieuwleusen, sc Emmeloord, Meppel/Alcides, SVM (Marknesse), Staphorst, Steenwijkerwold, Tonego (Luttelgeest), Heerenveen, VVI (Idskenhuizen)

4e klasse 04: DESZ (Zwartsluis), EDON (Zwolle), Espel, Flevo Boys (Emmeloord), Go Ahead Kampen, IJVV (IJsselmuiden) 2, Olympia’28 (Hasselt), sc Rouveen, sv Zwolle, Swift’64 (Swifterbant), sv Urk, asv Dronten

5e klasse 11: De Walde (Oudega), Fc Oldemarkt, vv Lemmer, Nieuweschoot (Heerenveen), Oeverzwaluwen (Koudum), Oldeholtpade, Read Swart (De Knipe), Oudehaske/FFS (Vegelinsoord), RKO/Creil, VWC/FC Wolvega, Waterpoort Boys

Bekerindeling t/m 3e klasse

sc Emmeloord, sc Genemuiden, SVM (Marknesse), Tonego (Luttelgeest)

Uitslagen week 22 2019

Uitslagen voor het weekend van 1 en 2 juni 2019. Voor de zondagploegen is er geen nacompetitie.

1 juni Heren voetbal:
2e klasse/3e klasse 2J – 3C/D         SVM – Be Quick 1887  2-5,
2e klasse/3e klasse 2I – 3A/B         Tonego – Leovardia  1-3,
4e klasse/5e klasse 4e/5e klasse  Creil – Espel  0-1

8 juni Heren voetbal:
nacompetitie met de polderploegen Espel  en Ens.

1 juni Dames voetbal:
Old Forward/BEW – RKO/Creil 5-2, Flevo Boys – Mildam 8-0

1 juni Korfbal:
Harich – Emmeloord 19-18

 

 

Uitslagen week 21 2019

Heren Voetbal;
21 mei: Heerveen – Blokzijl (0-0 ‘restant’) 1-2
25 mei: Excelsior’31- FlevoBoys 3-0, Urk – sc Genemuiden 3-2, Tonego – VVI 6-3, HJSC – Blokzijl 8-3, Ens – Bakhuizen 8-1, IJVC – Espel 3-1, Nagele – Tollebeek 0-4, VHK – Creil, 7-1 Elim – Bant 5-0, SVM – BSVV 8-0
26 mei: sc Erica – sc Emmeloord 2-2, Dwingeloo – VENO 0-1, RKO – Udiros 2-3, Steenwijkerwold – FC Kraggenburg 4-1, Kuinre – Blankenham 2-1

Dames Voetbal;
SJO Ens/Flevo Boys – DESZ 2-0, Kuinre – Oldeholtpade 3-2, SVM – WHC 2-3, Dwingeloo – SJO Ens/Flevo Boys 7-3, Vitesse’63 2 -Tonego (Kampioen) (niet gespeeld), FC Meppel/Alcides 2 – Kuinre 1-1, FC Oldemarkt – Urk 3-3, De Blesse – Flevo Boys, 1-3 Espel – QVC 3-4

Korfbal;
Emmeloord 1 – Exakwa 1 14-15

Hockey;
Meeuwen H1 – Flevoland H2

Uitslagen week 20 2019

Herenvoetbal:
18 mei:  Flevo Boys – DETO 3-0, Buitenpost – Urk 0-2, BVC – Tonego 4-1, Blokzijl – EBC 3-1, Espel – Ens 2-2, Delfstrahuizen – Nagele 3-1, Creil – SWZ Boso Sneek 0-9, Tollebeek – SC Bolsward 5-1, Bant – Hoogeveen 1-4, Fit Boys – SVM 0-1
19 mei: sc Emmeloord – Dedemsvaart 4-0, VENO – Steenwijker Boys 2-1, FC Kraggenburg – VWC 4-1, vv Steenwijk – RKO 0-2, Diever-Wapse – Kuinre 2-3, Blankenham – Giethoorn 1-1

Dames Voetbal:
15 mei: Urk – FC Meppel/ Alcides 6-0
16 mei: Tonego – Oosterbeek 1-0
18 mei: OWIOS – SVM 3-3, SJO Ens/Flevo Boys – SJO JVZ 0-3, Tonego – Ruinen 6-0, Urk – RKO/Creil 6-0, Flevo Boys – Espel 3-3

Korfbal:
Udiros – Emmeloord 10-15

Hockey:
Dalfsen – de Meeuwen 5-2

Uitslagen week 19 2019

Herenvoetbal:
07-5-2019 Beker 1/2 finale, NoordDrachtster Boys – Flevo Boys 1-2
09-5-2019 Blankenham-BEW 0-2
11-5-2019 Staphorst – Flevo Boys 1-1, Urk – csv Apeldoorn 0-2,Tonego – CVVO 1-4, Heerenveen – Blokzijl (gestaakt na 29 min, blessure Scheidsrechter), Ens – Steenwijker Boys 5-2, HJSC  -Espel 3-0, Nagele – QVC 2-5, Makkum – Tollebeek 4-2, Creil – Delfstrahuizen, SCD ’83 – Bant 11-0
12-5-2019 sc Emmeloord – Asser Boys 4-3, Gorredijk – VENO 3-2, RKO – Oranje Zwart 1-2, sc Balkbrug- FC Kraggenburg 2-3, Kuinre – Vilsteren 1-2, Diever-Wapse – Blankenham 4-1

Damesvoetbal:
08-5-2019 Steenwijkerwold  – Kuinre 7-0
11-5-2019 IJVC – SVM 8-2, sc Emmeloord – sc Rouveen 3-2, DESZ – Tonego 0-7 , Ruinen – SJO Ens/Flevo Boys 0-4, d’ Olde Veste’54 2 – Urk 2-7, RKO/Creil – Kuinre (afg), Flevo Boys – Aengwirden/Akkrum 5-0

Korfbal:
Oranje Zwart 1 – Emmeloord 1 15-16

Vollebal:
D.B.S. HS 1 – Vovem’90 HS 1 1-3

Uitslagen week 18 – 2019

Heren voetbal:
3 mei: FC Kraggenburg – Wacker 1-2, Blankenham – Old Forward 3-2.
4 mei: Flevo Boys – Duno D 1-0, AZSV – Urk 3-1, IJVC – Ens 2-2, Espel – Woudsend 3-1, QVC – Creil 2-0, Top ’63 – Nagele 1-0,
Tollebeek – SWZ Boso Sneek 4-1, sc Lutten – SVM 1-3
5 mei: de Blesse – RKO 4-1

Damesvoetbal:
1 mei 2019: Tonego – Dwingeloo 1-1, FC Meppel/Alcides 2 – RKO/Creil (afg), Staphorst 2 – Urk 1-3, Espel – SJO WTTC/Udiros 2  2-0.
4 mei: SVM – Staphorst 5-2, Be Quick’28 4 – sc Emmeloord 4-0, SJO Ens/Flevo Boys – DESZ (afg), Tonego – SJO JVZ 1-1, Kuine – d’ Olde Veste’54 2  2-0,
Steenwijkerwold 2 – RKO/Creil 2-2, Urk – Oldeholtpade 4-0, QVC – Flevo Boys 5-1, DWP – Espel 12-0