Muziek en Sport stopt…

Na 10 jaar stopt Muziek & Sport bij de Lokale Omroep in de Noordoostpolder.

 

Na 10 jaar op de zaterdag en 6 op de zondagmiddag, is er een einde gekomen aan de sport verslaggeving in de Noordoostpolder.
De reden voor het stoppen is de vrijwillige verplichting om elk weekend weer van de partij te zijn en dit na het genoemde aantal jaren.
Er is veel gezocht en via welk medium ook verspreid dat er nieuwe medewerkers nodig zijn om het weer te kunnen opstarten. Maar het lijkt dat dit niet meer in het huidige patroon van de mensen past.

In het programma Muziek & Sport zijn veel bijdrages geleverd van onbekende en bekende sporten. Welke hierdoor in de belangstelling kwamen te staan. Ook het live verslaan van de Zuiderzeerally, Fish Potato Run en de voetbal wedstrijden tussen Urk en Flevo Boys waren vaste terug kerende onderdelen in de jaar programmering.

 

De wedstrijden tussen Flevo Boys en Urk, met een live verslag zijn nog niet verloren. We gaan kijken of deze twee wedstrijden nog steeds uitgezonden kunnen worden.
Dit geld ook voor de interviews vanaf 2014, die bewaard zijn gebleven.

We willen deze ter beschikken stellen via een website aan de luisteraars.

 

Het team van Muziek & Sport dank een ieder die een bijdrage heeft geleverd aan het programma en het hiermee het mogelijk heeft gemaakt dat het zo lang mocht bestaan.
Voor de laatste ontwikkelingen blijf ons volgen op: muzieksport.nl.

 

Oproep seizoen 2019/2020

LAATSTE OPROEP!
Helaas hebben we aan het eind van het afgelopen seizoen afscheid genomen van twee van de vier teamleden van ons programma.
Gelukkig hebben we vorig jaar het seizoen kunnen afmaken en zijn we inmiddels bezig om iets leuks te regelen achter de schermen met de oude interviews. Dat volgt later..
Voor komend seizoen zouden we dolgraag willen terugkomen met een volwaardig team en volwaardige uitzending (ten minste op zaterdag). Echter gaat dat met twee mensen echt niet lukken.
Bij deze de oproep: Vind je het leuk om bezig te zijn met de sporten uit de Noordoostpolder (en rand-regio). Radio kan je leren en we willen je dit ook gaan leren, meld je dan via sport@omroep527.nl, via onze Facebookpagina of Twitterpagina
De eerste uitzendingen zouden plaats kunnen vinden op zaterdag 31 augustus 2019.
Mocht het niet lukken om nieuwe mensen bij het team te kunnen laten aansluiten dan gaat het waarschijnlijk helaas niet lukken een nieuw seizoen op te starten…

Indelingen voetbalseizoen 2019/2020

Zaterdagvoetbal heren:

Hoofdklasse B: HZVV (Hoogeveen), DETO (Vriezenveen), sdc Putten, NSC (Nijkerk), sv Urk, Berkum (Zwolle), ACV Assen, Purmersteijn (Purmerend), Staphorst, Buitenpost, sc Genemuiden, Flevo Boys (Emmeloord), Avv Swift (Amsterdam), RKAV Volendam, De Dijk (Amsterdam), Eemdijk (Bunschoten-Spakenburg)

3e klasse A: CVVO (Lemmer), DWP (Sint-Johannesga), Heerenveense Boys, Makkum, Oeverzwaluwen (Koudum), Oudehaske, SDS (Eastterein), SVM (Marknesse), SWZ Boso Sneek, Scharnegoutum, Tonego (Luttelgeest), Heeg, vv Willemsoord, vv Workum

4e klasse A: AVC (Sexbierum), de Walde (Oudega), Delfstrahuizen, Foarut (Menaam), HJSC (Hommerts), NOK (Oudemirdum), QVC (Stavoren), sc Bolsward, sc Franeker, Creil/Bant, Sleat (Sloten), Tollebeek, Waterpoort Boys (Sneek)

5e klasse A: Bakhuizen, De Sweach (Beetsterzwaag), EBC (Oosterzee), Ens, Espel, IJVC (IJlst), Irnsum, Nagele, Boornbergum, Udiros (Nieuwehorne), Heerenveen, Woudsend

5e klasse F: Blokzijl, Borger, Erica’86, FC Assen, MSC (Meppel), NKVV (Dalerpeel), Seta (Musselkanaal), SVBS’77 (Belt-Schutsloot), Steenwijker Boys, VCG (Geesbrug), VEV (Klazienaveen), VVAK (Alteveer)

Zondagvoetbal heren:

2e klasse K: sc Emmeloord, VENO (Vollenhove), Beilen, DTD (Britsum) Dedemsvaart, Drachten, EMMS (Slagharen), Heerde, Jubbega, LAC Frisia (Leeuwarden), LSC 1890 (Sneek), Lemelerveld, Oerterp, Zuidwolde

4e klasse A: DVSV (Darp), De Blesse, Donkerbroek, Kraggenburg, Havelte, RKO (Rutten), Ruinerwold, Hoogersmilde, Smilde’94, Steenwijker Boys, Steenwijkerwold, VWC (Munnekeburen), Wacker (De Wijk), Zandhuizen

5e klasse A:  BEW (Vledder), Blankenham, Dos’63 (Linde), Giethoorn, IJhorst, Kuinre, Old Forward (Wilhelminaoord), Oosterstreek, Scheerwolde, Sport Vereent (Oldeberkoop), Uffelte, Wapserveen, Willemsoord, Diever-Wapse

Bekervoetbal heren:

Poule 95: sc Emmeloord, Go Ahead Kampen, IJVV (IJsselmuiden), sv Lelystad

Poule 100: sc Joure, FC Meppel, Olde Veste’54 (Steenwijk) en sv VENO (Vollenhove)

Groep 2 01: Blokzijl, Espel, Creil/Bant, Tonego (Luttelgeest)

Groep 2 08: Nagele, Oudehaske, Top’63 (Oppenhuizen), Urk 2

Groep 2 27: DWP (Sint Johannesga), SSS’68 (Marssum), Tollebeek, V en V’68 (Garyp)

Groep 2 28: ODV (Wijnjewoude), SVM (Marknesse), Sleat (Sloten), Udiros (Nieuwehorne)

Groep 2 35: Ens, VHK (Sint Jansklooster), VVAK (Kerkenveld), Willemsoord (za)

Groep 2 44: Flevo Boys 2 (Emmeloord), CVVO (Lemmer), EBC (Oosterzee), NOK (Oudemirdum)

Groep 3 15: De Swaech (Beetsterzwaag), Kuinre, Langweer, Surhuisterveen

Groep 3 24: Blankenham, Kraggenburg, Langezwaag, Oranje Zwart (Wanneperveen)

Groep 3 26: Black Boys (Sneek), Blauwhuis, Oosterlittens, RKO (Rutten)

Damesvoetbal:

3e klasse 2: Balk, DWP (Sint Johannesga), IJvv (IJsselmuiden), Nieuwleusen, sc Emmeloord, Meppel/Alcides, SVM (Marknesse), Staphorst, Steenwijkerwold, Tonego (Luttelgeest), Heerenveen, VVI (Idskenhuizen)

4e klasse 04: DESZ (Zwartsluis), EDON (Zwolle), Espel, Flevo Boys (Emmeloord), Go Ahead Kampen, IJVV (IJsselmuiden) 2, Olympia’28 (Hasselt), sc Rouveen, sv Zwolle, Swift’64 (Swifterbant), sv Urk, asv Dronten

5e klasse 11: De Walde (Oudega), Fc Oldemarkt, vv Lemmer, Nieuweschoot (Heerenveen), Oeverzwaluwen (Koudum), Oldeholtpade, Read Swart (De Knipe), Oudehaske/FFS (Vegelinsoord), RKO/Creil, VWC/FC Wolvega, Waterpoort Boys

Bekerindeling t/m 3e klasse

sc Emmeloord, sc Genemuiden, SVM (Marknesse), Tonego (Luttelgeest)